Loading Content...

COINTÜRK

  • October 9, 2019

Binance, Öğrencilere Özel Etkinlik Düzenliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından BinanceBahçeşehir Üniversitesi ile birlikte öğrencilere özel bir etkinlik düzenliyor

Yapılan açıklamalara göre etkinliğe katılanlar sektördeki çok sayıda önemli isimle tanışma fırsatının yanı sıra Binance Angel’larıyla da tanışma şansı yakalayacaklar. Bunların yanında katılımcılar Binance ekosistemi hakkında bilgi sahibi olurken düzenlenecek çeşitli yarışmalarla da ödüller kazanabilecek.

Bunun yanında sektörün önemli isimlerinden Alp Işık da etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak.

Öte yandan 120 kişilik katılımcı kontenjanı ile sınırlı olan etkinlik Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Dolayısıyla bu etkinliğe katılmak isteyenlerin bir an önce kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor.

Bunların yanında etkinliğe katılabilmek için öğrenci kimlik kartına sahip olma ve etkinliğin Telegram grubuna katılma zorunluluğu bulunuyor.

Etkinlik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz…

Binance Gelişmeleri

Bilindiği gibi Binance piyasaya çıktığından beri attığı adımlarla adından sıkça söz ettiriyor. Ancak 2019 yılındaki gelişmelerle ve odaklandığı alanlarla kendisini daha da ileri taşımayı başardı.

Son olarak Binance bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile P2P işlem platformunu başlattığını duyurdu. Bu haberimizde sizlerle paylaştığımız gibi kripto para yatırımcılarının Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether’i (USDT) Çin Yuanı karşılığında alabilecekleri veya satabilecekleri açıklandı.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram